Home page
Deutsch English
Občanské sdružení soukromých učitelů Litoměřice
Kalendář
Naše prostory
Palackého 730/1, Litoměřice
Naše prostory
Velká Dominikánská 10/23, Litoměřice
Naše prostory
Velká Dominikánská 10/23, Litoměřice

Kurzy angličtiny / Podrobnosti

Obecná angličtina

 1. Pro úplné začátečníky

  Tento kurz je určen pro zájemce, kteří se ještě nikdy nesetkali s anglickým jazykem. Výuka probíhá na základě učebnice „Headstart“ pro začátečníky.

 2. „Nepraví začátečníci“

  „Nepraví začátečníci“ jsou zájemci, kteří už se někdy anglicky zkoušeli učit, ale pak to vzdali. Nyní se ale k jazyku chtějí vrátit a vzít vše od začátku. Výuka probíhá na základě učebnice „New Headway Elementary“.

 3. Mírně pokročilí

  Tento kurz navazuje (ale nemusí navazovat) na učebnici „New Headway Elementary“ a tak prohlubuje znalosti a dovednosti na úroveň „pre-intermediate“.

 4. Středně pokročilí

  Tento kurz pokračuje na základě další učebnice z řady „New Headway“ a připraví studenty na složení závěrečné zkoušky Cambridge PET.

 5. Více pokročilí
 6. Pokročilí

  Tyto poslední dva kurzy jsou určeny pro zájemce, kteří studovali anglický jazyk na střední nebo vysoké škole, na jazykové škole nebo v kurzech a mají zájem o složení zkoušky Cambridge FCE. Základem jsou poslední dvě učebnice z řady „New Headway“ a také učebnice „Grammar in Use“, „Vocabulary in Use“ a další materiály.

Obchodní angličtina

Tento kurz je určen pro zájemce, kteří mají základy obecné angličtiny a touží své znalosti využít v práci. Kurz se soustřeďuje na jazykové dovednosti spojené se sekretářskou prací, přípravou na pracovní pohovor a služební cestu, efektivní komunikaci a základní informace spojené s fungováním podniku. Výuka probíhá na základě učebnic:
„First Insights into Business“ (pro středně pokročilé);
„New Insights into Business“ (pro více pokročilé a pokročilé)

Zájemci mají možnost složit zkoušky z řady BEC (I., II., III.)

Firemní kurzy
Výuka se může konat ve firmě, firma pak hradí cestovní náklady.


© Občanské sdružení soukromých učitelů Litoměřice (OSSU)
Palackého 730/1, 412 01 Litoměřice, tel.: 416 732 996 (sborovna školy), tel. a fax: 416 732 995 (ředitel a předseda OSSU), e-mail: ossu@skolaekonom.cz
Podací deník OSSU Přihlášení
Design by Bon Art Media
Tyto stránky jsou optimalizovány na rozlišení 1280×1024px nebo vyšší