Home page
Deutsch English
Občanské sdružení soukromých učitelů Litoměřice
Kalendář
Naše prostory
Palackého 730/1, Litoměřice
Naše prostory
Velká Dominikánská 10/23, Litoměřice
Naše prostory
Velká Dominikánská 10/23, Litoměřice

Testování ECDL / Archiv testování

Termín ....... 18.6.2016 – sobota – 9:00

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Vlčková Martina     ANO         30.5.2016
2 Vondráček Dominik     X         15.6.2016
3 Horová Eliška           ANO   15.6.2016
4 Pfeifer Lukáš       X       17.6.2016

Termín ....... 15.6.2016 – středa – 15:30

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Vlčková Martina           ANO   30.5.2016
2 Málková Markéta       ANO       7.6.2016
3 Bárta Roman           ANO   9.6.2016
4 Pospíšilová Barbora           ANO   9.6.2016
5 Čepelák Petr           ANO   9.6.2016
6 Bursová Veronika           ANO   13.6.2016
7 Gunárová Veronika           ANO   13.6.2016
8 Harvillová Veronika ANO             13.6.2016
9 Herman Martin           NE   13.6.2016
10 Kremličková Lucie           ANO   13.6.2016
11 Mareš Michal           ANO   13.6.2016
12 Pýchová Pavla           ANO   13.6.2016
13 Švehla Ladislav     ANO         13.6.2016
14 Vintrlíková Natálie           ANO   13.6.2016
15 Zemanová Tereza     NE         13.6.2016
16 Tošner Vít       ANO       13.6.2016
17 Jeníčková Marie           ANO   14.6.2016
18 Kotková Nina           ANO   14.6.2016
19 Paulík Patrik       NE       14.6.2016
20 Pfeifer Lukáš       X       14.6.2016
21 Vondráček Dominik           ANO   14.6.2016
22 Sitár Kryštof           NE   14.6.2016
23 Bejenari Sergiu       ANO       14.6.2016

Termín ....... 4.6.2016 – sobota – 9:00

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Kalendová Dominika   ANO ANO         19.5.2016
2 Sitár Kryštof O             31.5.2016
3 Fenglová Jana NE             15.5.2016
4 Bejenari Sergiu     NE NE       1.6.2016
5 Čmuchálková Anna           ANO   1.6.2016
6 Pfeiferová Aneta           ANO   1.6.2016
7 Sadil Daniel           NE   1.6.2016
8 Vašků Matěj           ANO   2.6.2016
9 Čepička Ondřej   ANO ANO         16.5.2016
10 Dragoun Jan           ANO   3.6.2016
11 Dragounová Šárka           ANO   3.6.2016

O – nedodáno potvrzení o platbě

Termín ....... 8.6.2016 – středa – 15:30

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Vlčková Martina NE             30.5.2016
2 Plašilová Veronika       ANO       30.5.2016
3 Stehlíková Kristýna       ANO       30.5.2016
4 Bendová Kristýna       ANO       30.5.2016
5 Zemanová Tereza           ANO   30.5.2016
6 Herman Martin           NE   3.6.2016
7 Jeřábková Veronika           NE   3.6.2016
8 Mareš Michal           NE   3.6.2016
9 Šestáková Kateřina           ANO   3.6.2016
10 Harvillová Veronika NE             3.6.2016
11 Svobodová Pavlína       ANO       6.6.2016
12 Bartová Markéta       ANO       6.6.2016
13 Tošner Vít       NE       6.6.2016
14 Korábová Kateřina       ANO       6.6.2016
15 Pešková Marcela       ANO       6.6.2016
16 Paulík Patrik       NE       6.6.2016
17 Bejenari Sergiu       NE       6.6.2016
18 Anelt Dominik           ANO   6.6.2016
19 Bursová Veronika           X   6.6.2016
20 Kremličková Lucie           X   6.6.2016
21 Havlík Václav           ANO   7.6.2016
22 Sadil Daniel           ANO   7.6.2016
23 Kotková Nina           X   7.6.2016

Termín ....... 14.5.2016 – sobota – 9:00

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Straková Ivana           ANO   3.5.2016
2 Bačíková Jana           ANO   3.5.2016
3 Sitár Kryštof NE             12.5.2016

Termín ....... 11.5.2016 – středa – 15:30

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Harvillová Veronika     ANO         25.4.2016
2 Podstavková Eva           ANO   2.5.2016
3 Šefl Pavel             ANO 3.5.2016
4 Dušek Martin           ANO   9.5.2016
5 Sitár Kryštof   ANO           9.5.2016
6 Tošner Vít     ANO         9.5.2016
7 Švehla Ladislav           ANO   9.5.2016
8 Smažáková Markéta   ANO ANO         9.5.2016

Termín ....... 23.4.2016 – sobota – 9:00

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Bartová Markéta       X       23.3.2016
2 Sitár Kryštof   X           20.4.2016
3 Harvillová Veronika     NE         21.4.2016
4 Čepelák Petr         ANO     21.4.2016
5 Chladová Kristýna             ANO 22.4.2016

Termín ....... 20.4.2016 – středa – 15:30

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Harvillová Veronika     NE         1.4.2016
2 Podstavková Eva ANO             1.4.2016
3 Tošner Vít     NE         1.4.2016
4 Chladová Kristýna             X 11.4.2016
5 Sadil Daniel ANO             18.4.2016

Termín ....... 23.3.2016 – středa – 15:30

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Jeřábková Veronika ANO             16.3.2016
2 Šestáková Kateřina ANO             16.3.2016
3 Hermann Martin ANO             18.3.2016
4 Švehla Ladislav ANO             18.3.2016
5 Hanzal Michal           ANO   18.3.2016
6 Anelt Dominik ANO             18.3.2016
7 Harvillová Veronika X             21.3.2016
8 Pešková Marcela     ANO         21.3.2016
9 Plašilová Veronika     ANO         21.3.2016
10 Paulík Patrik     NE         21.3.2016
11 Bejenari Sergiu     NE         21.3.2016
12 Čepelák Petr         NE     21.3.2016
13 Pfeifer Lukáš     ANO         21.3.2016
14 Sinko Tereza           ANO   21.3.2016
15 Dvořák Martin         ANO     21.3.2016
16 Chladová Kristýna             NE 21.3.2016
17 Jeníčková Marie         ANO     21.3.2016
18 Tošner Vít     NE         21.3.2016
19 Dubina Jakub     ANO         21.3.2016
20 Kotková Nina NE             21.3.2016
21 Zemanová Tereza ANO             21.3.2016
22 Sadil Daniel NE             21.3.2016

Termín ....... 19.3.2016 – sobota – 9:00

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Chalupa Roman   ANO ANO         1.3.2016
2 Bartová Markéta         ANO     2.3.2016
3 Fenglová Jana NE             2.3.2016
4 Majerová Nikola       ANO       14.3.2016
5 Chladová Kristýna     ANO ANO       14.3.2016
6 Gunárová Veronika ANO             15.3.2016
7 Vintrlíková Natálie ANO             16.3.2016
8 Pýchová Pavla ANO             17.3.2016
9 Dragounová Šárka ANO             17.3.2016
10 Pfeiferová Aneta ANO             17.3.2016
11 Čmuchálková Anna ANO             17.3.2016
12 Horová Eliška         ANO     17.3.2016
13 Vondráček Dominik ANO             17.3.2016
14 Havlík Václav ANO             17.3.2016
15 Plašilová Veronika     NE         18.3.2016
16 Vašků Matěj ANO             18.3.2016
17 Zemanová Tereza NE             17.3.2016

**Termín ....... 16.3.2016 – středa – 15:30 **

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Bendová Kristýna     ANO         27.1.2016
2 Harvillová Veronika     NE         2.3.2016
3 Burešová Veronika         ANO     29.2.2016
4 Podstavková Eva NE             4.3.2016
5 Herman Martin NE             4.3.2016
6 Švehla Ladislav NE             4.3.2016
7 Paulík Patrik     NE         4.3.2016
8 Pfeifer Lukáš     NE         4.3.2016
9 Bejenari Sergiu     NE         4.3.2016
10 Plašilová Veronika     NE         4.3.2016
11 Pešková Marcela     NE         4.3.2016
12 Málková Markéta     ANO         4.3.2016
13 Korábová Kateřina     ANO         4.3.2016
14 Svobodová Pavlína     ANO         14.3.2016
15 Horová Eliška         NE     15.3.2016
16 Jeřábková Veronika X             15.3.2016
17 Mareš Michal ANO             15.3.2016

**Termín ....... 2.3.2016 – středa – 15:30 **

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Dragoun Jan         ANO     25.2.2016
2 Dušek Martin ANO             29.2.2016
3 Bárta Roman         ANO     29.2.2016
4 Kremličková Lucie         ANO     29.2.2016
5 Hanzal Michal         ANO     29.2.2016
6 Burešová Veronika         X     29.2.2016
7 Bursová Veronika         ANO     29.2.2016
8 Sinko Tereza         ANO     29.2.2016
9 Majerová Nikola       X       29.2.2016
10 Janecký Zdeněk       ANO       29.2.2016

**Termín ....... 27.2.2016 – sobota – 9:00 **

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Bartová Markéta     ANO         27.1.2016
2 Harvillová veronika     X         2.2.2016
3 Majerová Nikola         ANO   ANO 8.2.2016
4 Stehlíková Kristýna     ANO         8.2.2016
5 Havlík Václav     ANO         24.2.2016
6 Macháček Martin       ANO       24.2.2016
7 Janecký Zdeněk       NE       24.2.2016
8 Chladová Kristýna ANO       ANO     24.2.2016

Termín ....... 28.1.2016 – 15:30 – mimořádný termín

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Zárubová Lucie ANO             26.1.2016
2 Harvillová Veronika     NE         27.1.2016

Termín ....... 23.1.2016 – 9:00

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Dvořák Martin       NE       20.1.2016
2 Janecký Zdeněk     ANO         20.1.2016
3 Anelt Dominik     ANO         21.1.2016
4 Vlčková Martina     NE         21.1.2016
5 Vintrlíková Natálie     ANO         21.1.2016
6 Pýchová Pavla     ANO         21.1.2016
7 Zemanová Tereza     NE         21.1.2016
8 Sitár Krištof     NE         21.1.2016
9 Georgiev Georgi NE             21.1.2016
10 Havlík Václav     NE         22.1.2016
11 Podstavková Eva     ANO         22.1.2016
12 Smažáková Markéta ANO             22.1.2016
13 Gunárová Veronika     ANO         21.1.2016
14 Švehla Václav     NE         22.1.2016
15 Mareš Michal     ANO         22.1.2016
16 Harvillová Veronika     NE         22.1.2016
17 Dubina Jakub     NE         22.1.2016

Termín ....... 20.1.2016 – 15:30

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Smažáková Markéta NE         ANO   5.1.2016
2 Gunárová Veronika     NE         18.1.2016
3 Dušek Martin     ANO         18.1.2016
4 Majerová Nikola   ANO ANO         15.1.2016
5 Chladová Kristýna   ANO NE         15.1.2016
6 Svobodová Pavlína   ANO           18.1.2016
7 Dragounová Šárka     ANO         18.1.2016
8 Šestáková Kateřina     ANO         18.1.2016
9 Kalendová Dominika ANO         ANO   18.1.2016
10 Harvillová Veronika     NE         18.1.2016
11 Podstavková Eva     NE         18.1.2016
12 Dvořák Martin       X       18.1.2016
13 Anelt Dominik     X         18.1.2016
14 Jeřábková Veronika     ANO         18.1.2016
15 Sitár Kryštof   NE           18.1.2016
16 Šefl Pavel     ANO     ANO X 18.1.2016
17 Kotková Nina     ANO         18.1.2016
18 Zárubová Lucie NE             18.1.2016

Termín ....... 16.1.2016 – 9:00

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Smažáková Markéta X         X   5.1.2016
2 Kalendová Dominika NE         NE   5.1.2016
3 Georgiev Georgi NE         ANO   5.1.2016
4 Plašilová Veronika   ANO           7.1.2016
5 Gunárová Veronika     X         12.1.2016
6 Gašpárek Michal       ANO       13.1.2016
7 Minka Matěj       ANO       12.1.2016
8 Zárubová Lucie NE             12.1.2016
9 Čmuchálková Anna     ANO         12.1.2016
10 Pfeiferová Aneta     ANO         12.1.2016
11 Podstavková Eva     NE         12.1.2016
12 Bačíková Jana         ANO     14.1.2016
13 Janecký Zdeněk     NE         14.1.2016
14 Macháček Martin     ANO         14.1.2016
15 Pýchová Pavla     NE         14.1.2016
16 Sadil Daniel     ANO         14.1.2016
17 Vintrlíková Natálie     NE         14.1.2016
18 Vašků Matěj     ANO         14.1.2016
19 Vondráček Dominik     NE         14.1.2016
20 Hermann Martin     ANO         15.1.2016
21 Zemanová Tereza     NE         15.1.2016
22 Horová Eliška       ANO       14.1.2016
23 Burešová Veronika       ANO       14.1.2016

Termín ....... 6.1.2016 – 15:30

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Čepička Ondřej ANO         ANO   15.12.2015
2 Bartová Markéta   ANO           4.1.2016
3 Bursová Veronika       ANO       4.1.2016
4 Kremličková Lucie       ANO       4.1.2016
5 Mareš Michal     NE         4.1.2016
6 Švehla Ladislav     NE         4.1.2016
7 Horová Eliška       NE       4.1.2016
8 Jeníčková Marie       ANO       4.1.2016
9 Dragoun Jan       ANO       4.1.2016

Termín ....... 16.12.2015 – 15:30

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Bárta Roman       ANO       14.12.2015
2 Bursová Veronika       NE       14.12.2015
3 Čepelák Petr       ANO       14.12.2015
4 Dragoun Jan       NE       14.12.2015
5 Horová Eliška       X       14.12.2015
6 Kremličková Lucie       NE       14.12.2015
7 Matičková Klára           ANO   14.12.2015
8 Pospíšilová Barbora         ANO     14.12.2015
9 Hanzal Michal       ANO       14.12.2015
10 Straková Iva         ANO     14.12.2015

Termín ....... 12.12.2015 – 9:00

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Fenglová Jana     ANO         27.11.2015
2 Gašpárek Michal     ANO         9.12.2015
3 Minka Matěj     ANO         9.12.2015
4 Macháček Martin     X         9.12.2015
5 Janecký Zdeněk     NE         9.12.2015
6 Chladová Kristýna NE         ANO   10.12.2015
7 Majerová Nikola ANO         ANO   10.12.2015
8 Sitár Kryštof   X           10.12.2015

Termín ....... 9.12.2015 – 15:30

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Bačíková Jana       ANO       1.12.2015
2 Dragoun Jan       NE       27.11.2015
3 Hanzal Michal       NE       27.11.2015
4 Herman Martin   ANO           30.11.2015
5 Matičková Klára         ANO     2.12.2015
6 Zárubová Lucie NE         ANO   3.12.2015
7 Stehlíková Kristýna   ANO           7.12.2015
8 Kotková Nina   ANO           6.12.2015
9 Sinko Tereza       ANO       7.12.2015
10 Bárta Roman       NE       6.12.2015
11 Pospíšilová Barbora       ANO       7.12.2015
12 Šefl Pavel     X     X X 7.12.2015
13 Harvillová Veronika   ANO           8.12.2015

Termín ....... 28.11.2015 – 9:00

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Chalupa Roman A         A   24.11.2015
2 Málková Markéta   A           26.11.2015
3 Korábová Kateřina   A           26.11.2015

Termín ....... 25.11.2015 – 15:30

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Pfeifer Lukáš   A           18.11.2015
2 Bejenari Sergiu   A           18.11.2015
3 Paulik Patrik   A           18.11.2015
4 Anelt Dominik   A           18.11.2015
5 Tošner Vít   A           18.11.2015
6 Zemanová Tereza   N           20.11.2015
7 Šefl Pavel A A     A      
8 Bartová Markéta   N           23.11.2015
9 Sitár Kryštof   N           23.11.2015
10 Kotková Nina   N           23.11.2015
11 Straková Ivana       A       23.11.2015
12 Herman Martin   N           23.11.2015
13 Bendová Kristýna   A           25.11.2015
14 Pešková Marcela   A           23.11.2015

Termín ....... 21.10.2015 – 15:30

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Tošner Vít A             22.10.2015

Termín ....... 11.11.2015 – 15:30 – vyhodnoceno

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Matičková Klára       A       6.11.2015
2 Straková Ivana       N       6.11.2015
3 Sadil Daniel   A           6.11.2015
4 Čmuchálková Anna   A           6.11.2015
5 Podstavková Eva   A           6.11.2015
6 Gunárová Veronika   A           6.11.2015
7 Dragounová Šárka   A           6.11.2015
8 Harvillová Veronika   N           6.11.2015
9 Havlík Václav   A           6.11.2015
10 Vintrlíková Natálie   A           6.11.2015
11 Dušek Martin   A           7.11.2015
12 Vašků Matěj   N           7.11.2015
13 Pýchová Pavla   A           7.11.2015
14 Plašilová Veronika   N           7.11.2015
15 Svobodová Pavlína   N           7.11.2015
16 Šestáková Kateřina   A           7.11.2015
17 Pfeiferová Aneta   A           7.11.2015

Termín ....... 14.11.2015 – 9:00

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Herman Martin   N           10.11.2015
2 Švehla Ladislav   A           10.11.2015
3 Mareš Michal   N           11.11.2015
4 Vlčková Martina   A           11.11.2015
5 Vondráček Dominik   N           12.11.2015
6 Vašků Matěj   A           13.11.2015

Termín ....... 18.11.2015 – 15:30

Pořadí Příjmení jméno M2 M3 M4 M5 M6 M7 M12 Datum přihlášení
1 Jeřábková Veronika   A           12.11.2015
2 Šefl Pavel   X            
3 Kotková Nina   X           16.11.2015
4 Vondráček Dominik   A           16.11.2015
5 Mareš Michal   A           17.11.2015M
6 Harvillová Veronika   N           17.11.2015M

© Občanské sdružení soukromých učitelů Litoměřice (OSSU)
Palackého 730/1, 412 01 Litoměřice, tel.: 416 732 996 (sborovna školy), tel. a fax: 416 732 995 (ředitel a předseda OSSU), e-mail: ossu@skolaekonom.cz
Podací deník OSSU Přihlášení
Design by Bon Art Media
Tyto stránky jsou optimalizovány na rozlišení 1280×1024px nebo vyšší